SuShi Party

Event bar DoSklepa– Nové Město nad Metují

Královehradecký kraj

číslo místa: 10

IMG_6433
Chcete mít jedinečnou párty nebo firemní večírek?

Program cca na 3 hodiny, nejlepší počet je 45-55 osob. Od přednášky až po samotnou realizaci sushi, kterou si nakonec připraví každý sám. Vše zajistíme od surovin, nádobí, inventáře až po doprovodný program. Neváhejte nás kontaktovat a dozvíte se další informace. 

Jsme tu pro Vás pro všechny co máte rádi zábavu, kulturu, dobré jídlo a pití! Nabízíme pravidelné hudební, kulturní a zábavní akce nebo jen posezení pro Vás a Vaše přátele. Potřebujete naplánovat večírek, oslavu, školení, workshop, předváděcí akci a tak podobně? Tak v tom se také vyznáme a poskytneme Vám naše prostory a služby.

A proč DoSklepa? Málo co je tak klasické a známe jako „sklep“, který každý jistě dobře zná! V téměř každém sklepě najdete nějaké ty poklady v podobě krásných starých věcí, věcí které běžně používáte a nebo něčeho dobrého k pití či k jídlu. Stejně je to i u nás, jako do klasického sklepa, musíte sejít pár schodů, v útulném interiéru pak najdete pár uleželých kousků, které jsme zvolili k tomu, aby dotvářely design našeho baru a potěšíme Vás výběrem dobrého pití a delikates.

Další typy akcí , pro které je možné využít toto místo:

Svatební hostina, Firemní večírky,  Koncerty, Konference , Besedy

Kapacita osob a ubytování:

Kapacita osob pro interiér:45-60                    Kapacita osob pro exteriér:  0

Počet pokojů:  0                                      Počet lůžek:  0

Stravování:

Individuální nabýdka cateringu

Speciální nabídka:

Pódium, hudební aparatura, bar 2x

Noční klid:

Uvnitř není určen.

Jestli máte zájem o toto místo zašlete nám poptávku na náš email kdedameparty.