Penzion Na Staré Škole – Polom – Orlické hory

Královehradecký kraj

číslo místa: 1036

 

 

Popis místa: Penzion Na Staré Škole se nachází v krásné přírodě Orlických hor, mezi obcemi Olešnice a Sedloňov v obci Polom 10km od aquaparku s celoročním provozem na Polské straně s 90m tobogánem a mořskou vodou. Radost z pobytu u nás umocňují nádherné výhledy, a jedno z nejčistších ovzduší v CR v nadmořské výšce 700m. Penzion je u trasy cyklobusu a cyklostezek s možností turistických vycházek, a v zimně na trase běžkařských tratí. V zimě dále ideální rodinou rekreaci doplňuje cca 400 metrů vzdálená sjezdovka, v Ski Areálu Olešnice, která je i při nedostatku sněhu zasněžována, probíhá zde i noční lyžování za výborného osvětlení 500m dlouhé sjezdovky, 4 vleky a dětská školička. V okolí je nepřeberné množství běžkařských terénů a cyklotras s možností cykloturistiky s výhledem na panoráma Orlických hor a vzdálenějších Krkonoš. Od jara do podzimu si můžete užít klidné a pohodové prostředí pro procházky a výlety, a vychutnat si krásu naší přírody. V areálu je k dispozici dětské hřiště s pískovištěm, kolotoč, houpačky a volejbalové, popř. nohejbalové hřiště, venkovní altán, a dvě letní zahrádky, ale také množství historických zajímavostí a kulturních památek v okolí. Náš objekt je koncipován pro naše hosty v režimu vlastního stravování. Samostatnou položkou u nás je osvědčená forma cateringu se zavedenou firmou.

Typy akcí, pro které je možné využít toto místo: Svatby ,teambuildingové akce, narozeninové oslavy,firemní akce,tématické akce.

Kapacita osob a ubytování:

Kapacita osob pro interiér:30+20                      Kapacita osob pro    exteriér:100-200

10 stání pro karavany

Počet pokojů: 8                                        Počet lůžek:30-35

Stravování:

Restaurace 30 osob,zimní zahrada 20 osob, kuchyň komplet provoz bez kuchaře,bar, a 2x pokoj s kuchyňkou a 1x apatrmán s kuchyňkou. Možnost externího cateringu.

Speciální nabídka:

Zahrada, terasa, venkovní sezení, výhled. 1x pokoj pro vozíčkáře, 2x zahradky, stání pro karavany ,parkování cca 30 aut,dětské hřiště,volejbalové hřiště.

Noční klid: Ohodnocení číslem míra rušení nočního klidu 1 nikdo nás neuslyší-10 přísný dodržení                         2

Jestli máte zájem o toto místo zašlete nám poptávku na náš email kdedameparty.